نظرات و تجربه‌ها
دیدگاه ها
نسترن چلندری
نسترن چلندری

من به عنوان اولین دوره اقای تمسکی، این دوره رو خریداری کردم و گوش کردم، وااااقعا واااااقعا دوره مفید و ارزشمندی هست که برای همه افراد کاربردی هستش و توصیه میکنم که حتما خریداری کنید و گوش کنید.
ممنونم بابت زحمات جناب تمسکی و سایر افرادی که در تیم ایشون فعالیت میکنن.

مریم ولی نژاد
مریم ولی نژاد

چقدر عالی بود.چه نگاه و دید جالبی…یکبار فایل ها رو گوش کردم و حسابی لذت بردم و استفاده کردم. باید تک تک جملاتتون با طلا نوشت.ممنونم.

شیرین ربیعی
شیرین ربیعی

ممنون جالب بود به خصوص تغییر جایگاه عشق به قدرت.

اعظم افتخاری
اعظم افتخاری

سلام استاد این خیلی خیلی عالی بود هم در مورد فرزند آن هم رابطه با همسران به که خیلی کمک کرد با اینکه ۲۷سال ازواج کردم دخترم عقدی ای کاش جوان قبل ازدواج قبل بچه دار شدن این چیزا یاد بگیرن

نرگس کریمپور
نرگس کریمپور

هنوز کامل گوش ندادم. و نمیتونم قضاوت کنم

مهیلا حسینی
مهیلا حسینی

فایل های صوتی رابطه سالم رو با جان و دل شنیدم و بسیار آموختم… به دیگران هم به شدت توصیه می کنم .

بهار
بهار

سلام استاد بزرگوار نه زبانم قاصر از بیان و عمق تاثیر کلامتون در بنده ی حقیر بود نه در قالب کلمات میتونم عمق احساسم رو نسبت به این دوره بیان کنم ..
استاد منی که ۲۰ ساله انواع چالش ها رو با فرزندان و خصوصا همسرم دارم و سالهاس پای درس اساتید دیگری نشسته ام ؛ به روانشناس و روانپزشک مراجعه کرده ام و ……
و هنوز دور خود میچرخیدم اینبار با تهیه این دوره و نگاه متفاوتی که جنابعالی در مخاطبتون ایجاد کردید آنچنان به آرامش رسیدم و انقدر نگاهم به زندگیم تغییر کرده که انگار یک جوشش عجیب از انرژی و هیجان و شادی در زندگی ام اتفاق افتاده ..
استاد من قبلا خودم را یک قربانی میدیدم و با اتفاقاتی که میفتاد بیشتر از قبل افسرده میشدم اما الان با وجودیکه مشکلات کماکان وجود دارد اما با تغییر نگاهی که ایجاد کردید نگاهم کلا عوض شده ..
برقرار باشید استاد بزرگوارم

پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت

سلام دوست عزیز 💙
خیلی خوشحالیم که محتوای آموزشی این دوره براتون مفید بوده، قدردان همراهی شما هستیم 🌿

الناز گوهری
الناز گوهری

سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی که در زیبا تر شدن زندگی انسان‌های دیگر گام برمی دارند
من تقریبا ۴ سال در مسیر خودسازی هستم و دوره های زیادی تهیه کردم اما در حد انتظارم تغییر نکردم چون همیشه سوالاتی که برام پیش میومد یه چرایی بزرگ داشت که جواب داده نمیشد و همین باعث تغییر کوتاه مدت و سطحی من میشد ولی خدا از زبان استاد چرایی خیلی از سوالاتم را با توضیحات شیوا و پر تمثیل استاد تمسکی گرانقدر جواب داد و این وجه تمایز عالی استاد نسبت به دیگر دوره های اساتید من بود که مسائل را با علت و ریشه و تمثیل های ملموس بیان میکنند.
برای شما و تیم خوبتون سلامتی و شادمانی از خداوند متعال خواستارم.

مریم عمرانی نژاد
مریم عمرانی نژاد

سلام خدمت استاد تمسکی بزرگوار و تمامی دوستانی که در رسیدن فایل به دست بنده تلاش کردند.بنده کارشناسی‌ارشد روانشناسی دارم اما شنیدن این مطالب از زبان آقای تمسکی اینقدر دل نشین و تاثیرگذار بود که من در تمام دوره تحصیلم نتوانستم به این فهم از مطالب برسم.در ارتباط با زندگی ام مسائلی داشتم که با شنیدن این ویس ها تا حد بسیار زیادی برایم قابل تحمل شدند.بسیار استفاده کردم.سپاس گزارم

پشتیبان
پشتیبان

سلام مریم جان 💙
ممنونم که نظر با ارزشتون رو با ما به اشتراک گذاشتید 🌷🍀

مریم عبدلی
مریم عبدلی

با سلام و درود فراوان
جناب تمسکی شما صدا و نفس گرمی دارید امیدوارم خداوند صواب کار خیرتان رو به زندگیتان هزاران بار برگرداند دوره تون برای من عالی بود و در زمانی‌گوش دادم که ذهنم پر از دغدغه بود موقع گوش دادن گاه مو بر بدنم سیخ می‌شد گاه اشک ریختم گاه بدنم لرزید برای من این دوره تون حکم نشانه از طرف پروردگار هستی بود خداوند پشت وپناهتان در این راه باشد و مسیرتان سبز سبز