نظرات و تجربه‌ها
دیدگاه ها
فاطمه پهلوان
فاطمه پهلوان

با سلام و وقت بخیر ، واقعا استاد از این دوره استفاده کردم و خیلی به دانسته هایم اضافه شد و متوجه شدم که چگونه با ترس و اضطرابم روبرو بشم و سعی می کنم در زندگی حتما استفاده کنم .استاد در این دوره بینهایت زیبا و شیوا ورسا و به زبان ساده و فحیح مطالب رو عرض کردند و باعث خوشحالی بنده که با ایشون آشنا شدم و از سر گردانی و سردرگمی رهایی یافتم و در آخر از شما استاد عزیز و گرامی بابت زحماتی که برای هر دوره میکشید قدر دانم

سمیه
سمیه

سلام عالیه سخنان دکتر

somi
somi

بسیار عالی

مرضیه هاشم پور
مرضیه هاشم پور

سلام خدا را سپاس که تونستم همایش شما را شرکت کنم .خواستم یک دستاورد عینی از این دوره به دوستانم ارائه بدهم.باا استفاده از تکنیکها و سوالاتی که ارائه دادید براحتی بر ترسهایم غلبه کردم.من ۴سال بود یک آپارتمان خام که جز در ورودی و پنجره چیز دیگری نداشت و باید تجهیزش میکردم توی یک شهرک داشتم ولی نگرانی اینکه برای تکمیلش دست کی بسپارم و بعدش چطور اجاره اش بدهم نمی گذاشت کارم را پیش ببرم.تا اینکه ۱۵روز بعد از دوره از یک شرکت مهندسی زنگ زدند که ما صفر تاصد کار را طبق نظرتون انجام میدیم.اسفند۴۰۱قرارداد بستم و با اینکه باید میرفتم شهرستان و گاهی سرمیزدم کارهاش را انجام دادم و دیروز تونستم به یک زوج جوان و تحصیلکرده اجاره اش بدهم.الان خیلی خوشحالم و راضی که دوره شما جسارت تموم کردن این کار را به من داد.واقعاً مثالهای ملموس و عینی که توی دوره هاتون میزنید خیلی در فهم و کاربرد مطالب کمک میکنه.همسفر گرامی از خداوند می خواهم چراغی را که جلوی پای ما روشن کردید هر روز پرنورتر و زندگیتون هرروز پربارتر باشه.

پشتیبان
پشتیبان

سلام دوست گرامی💙
سپاسگزار حمایت بی دریغ تون هستم
تقدیر و تشکر برای شماست که انرژی فوق العاده خودتون رو با ما به اشتراک میذارید🌱🙏🏻

مهدی بخارایی
مهدی بخارایی

دوره های شما یکی از بینظیر ترین دورهای ایران است سپاس از همه شما بخصوص استاد عزیز تمسکی

اعظم افتخاری
اعظم افتخاری

سلام استاد. این دوره بسیار برای من آرام بخش بود. به کلی از سؤالاتم پاسخ داده شد کلی از ابهامات ذهنم رفع شد. از قضا به شدت تو ترک وابستگی بودم و در حال درد کشیدن و این دوره بهم کمک کرد بمونم و دووم بیارم تا نتیجه بگیرم. همیشه تو ذهنم بود که چرا من هیچ وقت از دست دادن و مرگ عزیزانم حتی عزیز ترینهای زندگیم ترس ندارم نکنه خودخواهام نکنه بی مسئولیتم ولی تو این دوره فهمیدم خداروشکر بخشی از رشد شخصیتیم هست. و واقعا از شما و خداوند بابت این دوره عالی ممنونم.

رقیه حقی
رقیه حقی

سلام بر شما
دیدگاه یا بهتر بگویم دیدگاه های جدیدی از هر آنچه که ظاهرا می‌دانیم و هر آنچرا که نمیدانستیم دادید و خدا خیرتان بدهد.

امیر رضاپور
امیر رضاپور

سلام بر بزرگ مرد زمینی
استاد مجتبی تمسکی گرامی
انقدر لذت بردم از این برنامه
انقدر زندگی منو تغییر داد
انقدر حال و هوای منو عوض کرد
انقدر دیدگاه منو به زندگی تغییر داد
و….
که هرچه بگویم حسن مطلب به جا نیاوردم
واقعا میدونم کار خدا بود که منو هدایت کرد به این برنامه و دیدگاه و زندگی منو تغییر داد
ازتون صمیمانه سپاسگزارم و از خداوند منان براتون سلامتی و آرامش خواهانم
🌹🌹🌹

فرحناز عامریان
فرحناز عامریان

سلام دوره مفید بود پاسخ بسیاری از سوالاتم روگرفت وبا آگاهی بیشتر به جلو قدم میزارم وخودم رو به کسی می‌سپارم که بیشتر ازهرکسی مرا دوست دارد،،
استادی هستید که زیبا و ساده مطالب رو بیان میکنید.
دوره رهایی ازترس واصطراب جواب بیشتر چراییهای ذهن ومادر زندگی هست پیشنهادم این هست دوره رو تهیه کنندارزشش فوق‌العاده است چون پراز آگاهی وارامش هست.
سپاسگزارم ازشما استاد بزرگوار 🌱🌹🙏

پشتیبان
پشتیبان

سلام فرحناز جان، خوشحالم که در مسیر رشد و آگاهی قدم بر می داری 💙

نرگس سید حسینی
نرگس سید حسینی

پر از دانش و آرامش هستید.سپاسگزارم.