نظرات و تجربه‌ها
دیدگاه ها
محمد اله یاری
محمد اله یاری

سلام خدا قوت از پکیج تقریبا راضی بودم ولی من افکار منفی داشتم و راه حل اینکه بتونم افکار منفی رو کنترل کنم البته خوب چیزهایی هم تونستم یاد بگیرم چون زیاد مشاوره رفته بودم و با بعضی روش ها آشنا بودم برای همین پکیج تهیه کردم در هر صورت از شما سپاس گزارم

بتول ملایی رنانی
بتول ملایی رنانی

سلام دوره شخصیت برنده فوق‌العاده تاثیر گذار، علمی و عملی، دقیق و کامل، با ذکر کامل جزئیات، با دسته‌بندی اطلاعات به نحو شایسته و بی نظیر باعث می شود مطالب کاملا جا بیفتد ودر عمق و جان نهادینه شود. من به همراه همسر و فرزندانم همه با هم دوره را گوش می دهیم و با اینکه از ۱۵ سال تا ۵۳ سال طیف های مختلف سنی هستیم ولی توافق داریم که مشکلات همه را پوشش می دهد و برای همهٔ ما راه حل دارد. من چندین دوره از اساتید دیگر قبلاً تهیه کرده ام اما هیچ کدام به گرد پای این دوره نمی رسند. از اعماق وجودم خدا را شکر می کنم که من را با استاد تمسکی آشنا کرد از اعماق وجودم خدا را شکر می کنم که تونستم دوره ای را تهیه کنم که برای بچه‌هایم کار دهها سال تربیت من را جلوتر انداخت. خدایا متشکرم ? از شما استاد تمسکی عزیز هم نمی‌دانم با چه زبانی تشکر کنم فقط می‌گویم بی نهایت سپاسگزارم اجر دنیا و آخرت گوارای وجودتان ????????

سهیلا حاج رضایی
سهیلا حاج رضایی

سلام استاد تا اینجا که دیدم نکات کابردی زیادی ارائه شده .
به نظر من روانشناسی مغز بود که با معرفی ساز و کار مغز به ما کمک میکنه چطور بتونیم یک عادت رو در خودمون ایجاد و نهادینه کنیم تا شخصیت یا همون هویت دلخواهمون شکل مناسب رو به خودش بگیره.کار ما با تمام شدن فیلمها تموم نمیشه به قولی پایان دوره آغاز بنای هویتی هست که زندگی جدیدی رو به دنبال خواهد داشت به شرط این که تمام نکات رو در زندگی بکار بگیریم

رحمان عطاالهی
رحمان عطاالهی

سلام آقای تمسکی عزیز
دوره بی نظیر بود
اینکه مثال زیاد میزدین خیلی عالی بود با این مثالا خیلی راحت میشد فهمید

نسرین شه بخش
نسرین شه بخش

سلام جناب تمسکی نازنین….ممنون از شما بابت آموزشای سازنده تون….امروز اخرین کلیپ دوره رو هم دیدم یه عالمه ایده برام بوجود امد بخاطر آموزش زیبای شما….کلام شما همیشه دلنشین و تاثیر گذار بوده برام….براتون سلامتی روز افزون آرزومندم ..به قطع شما هویت یه انسان تاثیر گذار و دارید ??

مرجان عیسی نژاد
مرجان عیسی نژاد

بسیار عالی.برای کسی که واقعا دنبال تغییر باشه

لیلا
لیلا

سلام آقای تمسکی وقت بخیروایامتون بکام من امروزآخرین فایل روگوش کردم وهمه رودانلودکردم وقصدم اینه دوباره سه باره ویاچندباره ببینم وبینهایت ممنونم که به جواب خیلی ازسوالاتم رسیدم من فایلهای یه شخص دیگه روهم گوش میدم وآموزه هاش روپیاده میکنم وبه ازشمانباشه خیلی خوبه اما سوالات ذهنم حل نمیشدیعنی من نمیتونستم ازگفته هاش استنباط کنم ولی فایلهای شما وتمام مطالب پیجتون فوق العادست حتی اگه راه حل سوالاتم نباشه آرامشی که میده خودبه خودراهگشامیشه .دعای من براتون رسیدن به عالیترینهاو شادترینهای دنیاکه لیاقت شماوحق الهی شماست درپناه لطف الهی به گونه ای عالی برایتان عینیت پیداکنه.خدایاشکرت خدایاشکرت خدایاشکرت?

جواد مرادی اعظم
جواد مرادی اعظم

سلام. جناب تمسکی عزیز و دوست داشتنی بنده وقتی دوره رو خریداری کردم فکر نمیکردم اینقدر کاربردی و مفید باشه. دم شما گرم خدا قوت. عالی عالی عالی. خیلی روان و قابل فهم توضیح دادین. خدا رو شکر که کلیپ های شما رو دیدم و یکی از شاگرد های شما شدم. به شما افتخار میکنم.???????????

سیدمحمدمحمدی
سیدمحمدمحمدی

سلام و وقت بخیر
من تا ویدیو چهار دیدم
نکات ساده شده و قابل فهم و کاربردیه
بنظرم مثال ها خیلی زیاده
اگه مفهوم رو بیشتر روش مانور بدید بنظرم عالی میشه
منظورم یادگیری عمیق تر هست
در کل راضی هیتم با سپاس

فروزان جباری
فروزان جباری

بسیار جامع و کاربردی
همیشه از خدا خواستم به بهترین نسخه خودم تبدیلم کنه که به لطفش یقین دارم الان در مسیری هستم که برای رسیدن به خواستم باید باشم .
سایتون مستدام و نفستون گرم ?